YC248-FR-0751R1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC248-FR-0751R1L
JLCPCB Part #
C1737361
Package
0402x8
Description
16 51.1Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS