YC248-FR-07510RL
MFR.Part #
YC248-FR-07510RL
JLCPCB Part #
C874572
Description
16 510Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS