YC248-FR-07481RL
MFR.Part #
YC248-FR-07481RL
JLCPCB Part #
C6939319
Description
16 481Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS