YC248-FR-07453RL
MFR.Part #
YC248-FR-07453RL
JLCPCB Part #
C6338146
Description
16 453Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS