YC248-FR-07432RL
MFR.Part #
YC248-FR-07432RL
JLCPCB Part #
C6363500
Description
16 432Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS