YC248-FR-0742K2L
MFR.Part #
YC248-FR-0742K2L
JLCPCB Part #
C1735056
Description
16 42.2kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS