YC248-FR-07412RL
MFR.Part #
YC248-FR-07412RL
JLCPCB Part #
C5838562
Description
16 412Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS