YC248-FR-07402KL
MFR.Part #
YC248-FR-07402KL
JLCPCB Part #
C1735266
Description
16 402kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS