YC248-FR-073K92L
MFR.Part #
YC248-FR-073K92L
JLCPCB Part #
C1735275
Description
16 3.92kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS