YC248-FR-073K4L
MFR.Part #
YC248-FR-073K4L
JLCPCB Part #
C6015207
Description
16 3.4kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS