YC248-FR-0739R2L
MFR.Part #
YC248-FR-0739R2L
JLCPCB Part #
C874558
Description
16 39.2Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS