YC248-FR-07392KL
MFR.Part #
YC248-FR-07392KL
JLCPCB Part #
C1734766
Description
16 392kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS