YC248-FR-0735R7L
MFR.Part #
YC248-FR-0735R7L
JLCPCB Part #
C1735092
Description
16 35.7Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS