YC248-FR-0734K8L
MFR.Part #
YC248-FR-0734K8L
JLCPCB Part #
C5838550
Description
16 34.8kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS