YC248-FR-07348RL
MFR.Part #
YC248-FR-07348RL
JLCPCB Part #
C1735082
Description
16 348Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS