YC248-FR-072K74L
MFR.Part #
YC248-FR-072K74L
JLCPCB Part #
C1735191
Description
16 2.74kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS