YC248-FR-072K49L
MFR.Part #
YC248-FR-072K49L
JLCPCB Part #
C1735347
Description
16 2.49kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS