YC248-FR-0726R7L
MFR.Part #
YC248-FR-0726R7L
JLCPCB Part #
C1735079
Description
16 26.7Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS