YC248-FR-07232KL
MFR.Part #
YC248-FR-07232KL
JLCPCB Part #
C6015187
Description
16 232kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS