YC248-FR-07220KL
MFR.Part #
YC248-FR-07220KL
JLCPCB Part #
C1735413
Description
16 220kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS