YC248-FR-071K2L
MFR.Part #
YC248-FR-071K2L
JLCPCB Part #
C1735595
Description
1.2kΩ 16 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS