YC248-FR-0717R8L
MFR.Part #
YC248-FR-0717R8L
JLCPCB Part #
C1734459
Description
16 17.8Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS