YC248-FR-07178RL
MFR.Part #
YC248-FR-07178RL
JLCPCB Part #
C1734480
Description
16 178Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS