YC248-FR-07178KL
MFR.Part #
YC248-FR-07178KL
JLCPCB Part #
C1734476
Description
16 178kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS