YC248-FR-0715R8L
MFR.Part #
YC248-FR-0715R8L
JLCPCB Part #
C1734738
Description
15.8Ω 16 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS