YC248-FR-07154RL
MFR.Part #
YC248-FR-07154RL
JLCPCB Part #
C6618729
Description
154Ω 16 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS