YC248-FR-07124KL
MFR.Part #
YC248-FR-07124KL
JLCPCB Part #
C1734724
Description
124kΩ 16 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS