YC248-FR-0710KL
MFR.Part #
YC248-FR-0710KL
JLCPCB Part #
C872473
Description
10kΩ 16 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS