YC248-FR-0710K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC248-FR-0710K2L
JLCPCB Part #
C1734661
Package
0402x8
Description
10.2kΩ 16 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS