YC164-JR-1356KL
MFR.Part #
YC164-JR-1356KL
JLCPCB Part #
C6363490
Description
4 56kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS