YC164-JR-1351KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC164-JR-1351KL
JLCPCB Part #
C5838516
Package
0603x4
Description
4 51kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS