YC164-JR-13470KL
MFR.Part #
YC164-JR-13470KL
JLCPCB Part #
C7169860
Description
4 470kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS