YC164-JR-13330RL
MFR.Part #
YC164-JR-13330RL
JLCPCB Part #
C7397543
Description
330Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS