YC164-JR-1068KL
MFR.Part #
YC164-JR-1068KL
JLCPCB Part #
C5838512
Description
4 63mW 68kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS