YC164-JR-0782RL
MFR.Part #
YC164-JR-0782RL
JLCPCB Part #
C706481
Description
4 62.5mW 8 82Ω ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS