YC164-JR-0762RL
MFR.Part #
YC164-JR-0762RL
JLCPCB Part #
C695182
Description
4 62.5mW 62Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS