YC164-JR-07510RL
MFR.Part #
YC164-JR-07510RL
JLCPCB Part #
C136824
Description
4 510Ω 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS