YC164-JR-07360RL
MFR.Part #
YC164-JR-07360RL
JLCPCB Part #
C728959
Description
360Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS