YC164-JR-07120RL
MFR.Part #
YC164-JR-07120RL
JLCPCB Part #
C136835
Description
120Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS