YC164-FR-07806RL
MFR.Part #
YC164-FR-07806RL
JLCPCB Part #
C875364
Description
4 62.5mW 8 806Ω ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS