YC164-FR-0775KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC164-FR-0775KL
JLCPCB Part #
C728925
Package
0603x4
Description
4 62.5mW 75kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS