YC164-FR-0773K2L
MFR.Part #
YC164-FR-0773K2L
JLCPCB Part #
C728923
Description
4 62.5mW 73.2kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS