YC164-FR-0759RL
MFR.Part #
YC164-FR-0759RL
JLCPCB Part #
C875351
Description
4 59Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS