YC164-FR-0751RL
MFR.Part #
YC164-FR-0751RL
JLCPCB Part #
C309683
Description
4 51Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS