YC164-FR-0749R9L
MFR.Part #
YC164-FR-0749R9L
JLCPCB Part #
C705090
Description
4 49.9Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS