YC164-FR-07430RL
MFR.Part #
YC164-FR-07430RL
JLCPCB Part #
C875336
Description
4 430Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS