YC164-FR-0740K2L
MFR.Part #
YC164-FR-0740K2L
JLCPCB Part #
C875332
Description
4 40.2kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS