YC164-FR-073K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC164-FR-073K6L
JLCPCB Part #
C875328
Package
0603x4
Description
3.6kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS