YC164-FR-0734K8L
MFR.Part #
YC164-FR-0734K8L
JLCPCB Part #
C6939285
Description
34.8kΩ 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS