YC164-FR-07240KL
MFR.Part #
YC164-FR-07240KL
JLCPCB Part #
C6015090
Description
240kΩ 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS